کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر تورج رشیدی

کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دکتر تورج رشیدی

رزرو آنلاین معاینه و ویزیت

خدمات بدون نیاز به نوبت دهی

برای کاشت مو، تزریق ژل و بوتاکس، و انجام لیزرهای زیبایی نیازی به گرفتن وقت ویزیت آنلاین نیست. برای انجام این موارد، بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه مستقیماً با کلینیک تماس بگیرید.

حداکثر دوره نوبت دهی

رزرو وقت ویزیت به‌صورت آنلاین برای هفت روز آینده (به استثنای ایام تعطیل و روزهای جمعه) انجام می‌شود. در صورت پر شدن هفت روز آینده، فردای آن روز برای رزرو وقت روزهای بعد مراجعه کنید.

نوبت دهی صرفاً اینترنتی

به دلیل اعتراضات مراجعین محترم، وقت تلفنی داده نمی‌شود. برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از مراجعه حضوری برای نوبت‌دهی پرهیز نمایید. به هیچ عنوان شماره حضوری داده نخواهد شد.

توجه
← به دلیل این که روز و زمان رزرو شده توسط شما، مختص شماست و در صورت عدم‌مراجعه، آن زمان خالی خواهد بود، هزینه ویزیت عودت داده نخواهد شد.
بیمه‌های طرف قرارداد کلینیک شامل بیمه تأمین اجتماعی، بیمه نیروهای مسلح، و بیمه خدمات درمانی (به‌جز بیمه نظام ارجاع، بیمه روستاییان، و بیمه سلامت همگانی که با ما قرارداد ندارند) است.
پذیرش فقط برای فردی که نوبت به نام او ثبت شده، انجام خواهد شد و از پذیرش هر فرد دیگر به جای فرد ثبت‌نام‌شده، اکیداً معذوریم. لطفاً در روند ثبت نوبت، نام و مشخصات فرد مراجعه‌کننده را وارد کنید.
لطفاً توجه داشته باشید زمان رزرو شده، برای حضور در کلینیک است و ممکن است به دلیل طولانی شدن ویزیت بیماران قبلی، زمان ویزیت شما با مقداری تأخیر آغاز شود.

عدم‌دریافت پیامک تأیید نوبت در تلفن همراه، به معنی ثبت‌نشدن نوبت است. اگر مبلغی از حساب شما کسر نشده است و پیامک دریافت نکرده‌اید، باید مجدداً برای رزرو نوبت اقدام کنید.

در حال بارگذاری ...