کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر تورج رشیدی

  • office@drturajrashidi.com
  • ۰۴۴۳۲۲۲۵۸۸۸

جوانسازی پوست با ژل اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک به صورت طبیعی در ساختار بدن انسان وجود دارد و نقش آن حفظ رطوبت در سلولهای بدن است؛ هر مولکول این اسید در حدود هزار مولکول آب را حفظ می‌کند که باعث خاصیت کشسانی و ظاهر جوان پوست می‌شود.

با گذشت سن، میزان اسید هیالورونیک کاهش می‌یابد. در نتیجه آن، پوست تدریجاً خشک می‌شود و چروک‌های کوچکی روی پوست ظاهر می‌شوند که به تدریج عمیق‌تر و بارزتر می‌شوند. این تغییرات نهایتاً باعث شل شدن بافت پوست و عمیق‌تر شدن خطوط صورت می‌شوند.

ژل اسید هیالورونیک پس از تزریق با افزوده شدن به بخش‌هایی از پوست صورت که خاصیت کشسانی و جوانی خود را از دست داده، باعث بازگرداندن این علائم پیری می‌شود. همچنین این نوع تزریق می‌تواند در کاستن از آثار جای زخم‌های آکنه، آبله، سوختگی‌ها و غیره مؤثر باشد.

مزیت دیگر این روش در مقایسه با دیگر روش‌های جوانسازی پوست این است که نتیجه‌بخشی آن بلافاصله پس از انجام تزریق (که چند ثانیه به طول می‌انجامد) در پوست نمایان می‌شود، بدون آن که دستکاری مصنوعی در پوست به نظر بیاید و یا حالت چهره را عوض کند.

به‌خاطر مزایای متعدد این روش جوانسازی، تزریق اسید هیالورونیک انتخابی مناسب برای بازگرداندن جوانی پوست صورت، کاهش خطوط صورت و علائم زخم‌هاست.

کاستن چین‌ها و خطوط پیری صورت

بازگرداندن حجم و شادابی پوست

مرطوب کردن پوست

بازیابی سفتی و استحکام پوست

از بین بردن علائم زخم‌های صورت

ترمیم رنگ پوست صورت

کیفیت برتر

با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌ها

انجام تزریق ژل بدون نیاز به نوبت‌دهی

۰۴۴۳۲۲۲۵۸۸۸ و 04432248007 و 04432238031

آدرس کلینیک

ارومیه، میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا

تزریق اسید هیالورونیک چگونه پوست را ترمیم می‌کند؟

در این روش درمانی قطرات ریز ژل اسید هیالورونیک در نقاط متعدد پوست با استفاده از سوزن‌های بسیار ظریف تزریق می‌شوند. این مواد پس از وارد شدن به بافت پوست در نواحی مورد نیاز، با جذب و نگه داشتن مولکول‌های آب، جوانی پوست را ترمیم می‌کند، حجم بافت‌های پوست را به حالت طبیعی بازمی‌گرداند، و خطوط و جای زخم‌ها را می‌کاهد، و رنگ پوست را شفاف‌تر می‌کند.

مواد بکار رفته در کلینیک دکتر رشیدی از اسید هیالورونیک کریستالی ساخته شده اند. این مواد به خاطر تراکم بالا پس از تزریق در پوست، به صورت همگون در سطح پوست منتشر می‌شوند و کمبود اسید موجود در پوست را جبران می‌کنند.

در یک نگاه:

زمان انجام

20 تا 30 دقیقه

زمان بهبودی

بلافاصله پس از اتمام

ماندگاری

در حدود 12 ماه

حساسیت پوستی

بسیار نادر

استفاده از بیهوشی یا بی حسی

ندارد

تعداد جلسات مورد نیاز

سه جلسه با فواصل سه هفته

چرا کلینیک دکتر رشیدی در ارومیه؟

کلیه روش‌های درمانی در این کلینیک زیر نظر یکی از باتجربه‌ترین متخصصان پوست و مو در استان با سوابق علمی متعدد و سابقه پزشکی درخشان در امور درمانی و زیبایی انجام می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با سوابق دانشگاهی و تجربی دکتر رشیدی به این صفحه می‌توانید مراجعه کنید.

کلینیک دکتر رشیدی یکی از مجهزترین مراکز درمانی استان آذربایجان غربی در زمینه دستگاه‌های لیزر، پوست، کاشت مو و سایر تکنیک‌های زیبایی است.

میزان رضایت بالای بیماران از خدمات درمانی این مرکز و مراجعه روزافزون تعداد بیشتر بیماران نشان‌دهنده کیفیت برتر خدمات این کلینیک است که علاوه بر ارومیه، همه روزه مراجعان بسیاری از شهرها و استانهای دیگر و کشورهای همجوار را پذیراست.

این کلینیک یکی از زیباترین و بزرگترین کلینیک‌های تخصصی پوست در ارومیه با دسترسی آسان از تمام نقاط شهر است که در مجاورت یک پارکینگ بزرگ در میدان امام حسین قرار گرفته است.

دقت بالای پرسنل در انجام خدمات، استفاده از مواد با کیفیت بالا، رعایت جوانب بهداشتی، و پیگیری مداوم وضعیت بیماران قبل و بعد از درمان، وجوه تمایز دیگر کلینیک دکتر رشیدی است و همواره اولویت اصلی ما در پذیرش و درمان مراجعان بوده است.

نوبت دهی آنلاین

رزرو آنلاین وقت معاینه و ویزیت

ارومیه

میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا