کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر تورج رشیدی

  • office@drturajrashidi.com
  • ۰۴۴۳۲۲۲۵۸۸۸
برداشتن ضایعات پوستی و بازسازی پوست با

لیزر CO2 Fractional

دستگاه لیزر CO2 Fractional نوعی لیزر بر اساس دی‌اکسید کربن است که سالهاست برای رفع انواع مختلف ضایعات پوستی و بازسازی پوست کاربرد دارد، و همچنان یکی از موفق‌ترین و پرکاربردترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در این زمینه است.

این نوع لیزر مؤثرترین روش غیرتهاجمی برای بازسازی پوست و برداشتن انواع اسکارها، خال‌ها، جای جراحی، هایپرپیگمانتاسیون سطحی، و خطوط صورت است و در مقایسه با دیگر روش‌ها، کمترین دوره نقاهت و کمترین تعداد جلسات را لازم دارد.

اسکارها و علائم روی صورت عموماً به‌خاطر کلاژن سازمان‌نیافته در لایه میانی پوست (Dermis) به‌وجود می‌آیند. این نوع عوارض ممکن است در اثر کندن جوش‌های صورت، برش‌های عمیق یا سوانح، و یا کشیدگی سریع پوست در دوره چاق شدن یا دوران رشد ایجاد شوند. با گذشت زمان، این ناهمواری‌ها اگر به‌موقع مورد رسیدگی و درمان قرار نگیرند تدریجاً عمیق‌تر می‌شوند.

لیزر CO2 Fractional به‌زبان ساده با دو روش باعث درمان عوارض فوق می‌شود:

  • جذب حرارت توسط لایه کلاژن Dermis موجب شروع بازسازی و مرتب‌شدن کلاژن می‌شود.
  • با سوختن سلول‌های مرده پوست، اسکارهای فرورفته و خطوط کشش روی پوست را سریع‌تر از بین می‌رود.

برداشتن خال با لیزر CO2 Fractional

این نوع لیزر روشی ایده‌آل برای برداشتن ضایعات پوستی و خال‌های پوستی است، و می‌تواند بدون برجاگذاشتن رد و اسکار، ناهمواری‌های روی پوست صورت و بدن را از بین ببرد. در مقایسه با روش‌های جراحی، این روش هزینه کمتری دارد، ایجاد اسکار نمی کند، و ریسک عفونت کمتری دارد زیرا لیزر خاصیت استریلیزاسیون دارد.

دوران نقاهت ناشی از این نوع درمان کوتاه و با حداقل ناراحتی است. پوست اطراف خال تا چند روز پس از انجام لیزر CO2 فرکشنال ممکن است دچار سوزش شود و علائمی از قبیل التهاب ظاهری، تورم خفیف و در برخی موارد خون‌ریزی سطحی به‌همراه داشته باشد. در سطح پوست مورد تابش لیزر، یک زخم کوچک شکل می‌گیرد که نهایتا پس از چند روز از پوست جدا می‌شود. رنگ این بخش پوست در ابتدا تیره‌تر می‌شود، که با گذشت چند ماه به رنگ اصلی خود باز می‌گردد.

before after

در یک نگاه:

زمان انجام

20 تا 30 دقیقه

زمان بهبودی (50 تا 60درصد)

شش ماه

ماندگاری

دائمی

حساسیت پوستی

بسیار نادر

استفاده از بیهوشی یا بی‌حسی

بی‌حسی موضعی

تعداد جلسات مورد نیاز

1 تا 4 جلسه بر حسب مورد و عمق اسکار

چرا کلینیک دکتر رشیدی در ارومیه؟

کلیه روش‌های درمانی در این کلینیک زیر نظر یکی از باتجربه‌ترین متخصصان پوست و مو در استان با سوابق علمی متعدد و سابقه پزشکی درخشان در امور درمانی و زیبایی انجام می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با سوابق دانشگاهی و تجربی دکتر رشیدی به این صفحه می‌توانید مراجعه کنید.

کلینیک دکتر رشیدی یکی از مجهزترین مراکز درمانی استان آذربایجان غربی در زمینه دستگاه‌های لیزر، پوست، کاشت مو و سایر تکنیک‌های زیبایی است.

میزان رضایت بالای بیماران از خدمات درمانی این مرکز و مراجعه روزافزون تعداد بیشتر بیماران نشان‌دهنده کیفیت برتر خدمات این کلینیک است که علاوه بر ارومیه، همه روزه مراجعان بسیاری از شهرها و استانهای دیگر و کشورهای همجوار را پذیراست.

این کلینیک یکی از زیباترین و بزرگترین کلینیک‌های تخصصی پوست در ارومیه با دسترسی آسان از تمام نقاط شهر است که در مجاورت یک پارکینگ بزرگ در میدان امام حسین قرار گرفته است.

دقت بالای پرسنل در انجام خدمات، استفاده از مواد با کیفیت بالا، رعایت جوانب بهداشتی، و پیگیری مداوم وضعیت بیماران قبل و بعد از درمان، وجوه تمایز دیگر کلینیک دکتر رشیدی است و همواره اولویت اصلی ما در پذیرش و درمان مراجعان بوده است.

نوبت دهی آنلاین

رزرو آنلاین وقت معاینه و ویزیت

ارومیه

میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا