کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر تورج رشیدی

  • office@drturajrashidi.com
  • ۰۴۴۳۲۲۲۵۸۸۸

درمان ریزش مو با تزریق PRP

برای بسیاری از افراد، ریزش مو امری است که باعث از دست دادن اعتماد بنفس فرد می‌شود. الگوهای ریزش مو در خانم‌ها و آقایان، مسئله ای ژنتیکی است که می‌تواند موجب از دست رفتن زیبایی ظاهری و احساس ناراحتی مزمن در فرد شود. اگرچه ممکن است علائم آن در سنین پایین بروز کند، ولی معمولا ریزش مو در سنین بالای 50 سال شایع‌تر است و بیش از نیمی از مردان را شامل می‌شود.

گزینه‌های درمانی از قبیل مصرف دارو ممکن است به تنهایی قادر به رفع این مسئله نباشند. با در نظر گرفتن هزینه ها، تزریق PRP یکی از روش‌های مؤثر در رفع انواع مختلفی از ریزش مو است. این روش به‌صورت اجمالی عبارت است از تزریق پلاکت گرفته شده از خون خود فرد در لایه عروقی پوست سر.

تزریق PRP روش طبیعی برای بازیابی و تقویت موهاست که به دلیل استفاده از خونِ خود فرد، احتمال آلرژی یا عفونت ندارد. این روش درمانی با ایجاد تغییرات زیر، باعث بازیابی موهای سر می‌شود:

افزایش خون‌رسانی به فولیکول مو

افزایش ضخامت (قطر) موها

تحریک و تداوم فاز رشد مو

کنترل چرخه رشد مو

کاهش میزان ریزش مو

PRP چگونه انجام می شود؟

در این روش، ابتدا مقدار کمی از خون شما گرفته می‌شود دقیقاً مانند آنچه در آزمایش خون انجام می‌شود. این خون در دستگاه سانتریفیوژ جداسازی شده و پلاکت‌های آن از بقیه قسمت‌های تشکیل‌دهنده خون جدا می‌شود. پس از تزریق یک واحد ماده بی‌حسی به پوست سر، پلاکت جدا شده از خون با روش میکرونیدلینگ (microneedling) به ناحیه مورد نظر در پوست سر تزریق می‌گردد.

PRP برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از PRP برای کسانی که ریزش موی شدید دارند و یا موی سرشان کم‌پشت شده است. در کلینیک دکتر رشیدی PRP با تجویز داروهای تقویت مو همراه است تا بهترین نتایج ممکن از ترکیب این دو روش به دست آید، مگر در شرایطی از قبیل حساسیت فرد به داروها و یا عدم نتیجه‌گیری از داروها در گذشته. تعداد جلسات PRP و داروهای مورد نیاز، با معاینه توسط دکتر رشیدی تعیین می‌شود.

تزریق PRP یا «پلاسمای غنی از پلاکت» علاوه بر تقویت موها، برای بازیابی و ترمیم جوانی پوست نیز قابل استفاده است. اطلاعات بیشتر در این زمینه را در این بخش می توانید ملاحظه کنید.

کیفیت برتر

با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌ها

تزریق PRP بدون رزرو نوبت

۰۴۴۳۲۲۲۵۸۸۸

آدرس کلینیک

ارومیه، میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا

در یک نگاه:

زمان انجام

20 تا 30 دقیقه

زمان اثردهی

چند هفته پس از تزریق

عوارض جانبی

بسیار نادر

استفاده از بیهوشی یا بی حسی

مواد بی‌حسی در برخی موارد

تعداد جلسات مورد نیاز

2 تا 3 بار در سال بر اساس تجویز پزشک

چرا کلینیک دکتر رشیدی در ارومیه؟

کلیه روش‌های درمانی در این کلینیک زیر نظر یکی از باتجربه‌ترین متخصصان پوست و مو در استان با سوابق علمی متعدد و سابقه پزشکی درخشان در امور درمانی و زیبایی انجام می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با سوابق دانشگاهی و تجربی دکتر رشیدی به این صفحه می‌توانید مراجعه کنید.

کلینیک دکتر رشیدی یکی از مجهزترین مراکز درمانی استان آذربایجان غربی در زمینه دستگاه‌های لیزر، پوست، کاشت مو و سایر تکنیک‌های زیبایی است.

میزان رضایت بالای بیماران از خدمات درمانی این مرکز و مراجعه روزافزون تعداد بیشتر بیماران نشان‌دهنده کیفیت برتر خدمات این کلینیک است که علاوه بر ارومیه، همه روزه مراجعان بسیاری از شهرها و استانهای دیگر و کشورهای همجوار را پذیراست.

این کلینیک یکی از زیباترین و بزرگترین کلینیک‌های تخصصی پوست و مو در ارومیه با دسترسی آسان از تمام نقاط شهر است که در مجاورت یک پارکینگ بزرگ در میدان امام حسین قرار گرفته است.

دقت بالای پرسنل در انجام خدمات، استفاده از مواد با کیفیت بالا، رعایت جوانب بهداشتی، و پیگیری مداوم وضعیت بیماران قبل و بعد از درمان، وجوه تمایز دیگر کلینیک دکتر رشیدی است و همواره اولویت اصلی ما در پذیرش و درمان مراجعان بوده است.

نوبت دهی آنلاین

رزرو آنلاین وقت معاینه و ویزیت

ارومیه

میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا