کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر تورج رشیدی

کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر رشیدی

درمان و بازسازی پوست در ارومیه

هر یک از ما با زیبایی‌های منحصربفرد خود به دنیا می‌آییم اما گذشت زمان، سبک زندگی، و محیط پیرامون ما، می‌توانند جذابیت‌های ظاهری ما را تحت‌الشعاع قرار دهند.

به‌خوبی می‌دانیم که زیباتر شدن تا چه حد در زندگی روزمره شما اهمیت دارد و بخش مهمی از شخصیت فردی و اجتماعی شما را شکل می‌دهد. از این رو تمام تلاش خود را به‌کار بسته‌ایم تا با ترکیب آخرین متدهای روز پزشکی و تجارب خود، خدمات درمانی در خور شأن شما در ارومیه ارائه کنیم.

پایبندی به موازین علمی، اخلاقی و انسانی همواره اولویت این مرکز بوده و مراجعان با روشهای تأیید شده پزشکی، مواد و دستگاه‌های مورد تایید مراجع ذی‌صلاح مورد درمان قرار می‌گیرند. پشتیبانی همیشگی و اظهار لطف مراجعه‌کنندگان گواه درستی کار و مشوق ما ادامه این راه است. در مسیر کشف زیبایی‌هایی که با آن به‌دنیا آمده‌اید همراه‌تان هستیم؛ در هر سنی که باشید.

چرا کلینیک دکتر رشیدی در ارومیه؟

کلیه روش‌های درمانی در این کلینیک زیر نظر یکی از باتجربه‌ترین متخصصان پوست و مو در استان با سوابق علمی متعدد و سابقه پزشکی درخشان در امور درمانی و زیبایی انجام می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با سوابق دانشگاهی و تجربی دکتر رشیدی به این صفحه می‌توانید مراجعه کنید.

کلینیک دکتر رشیدی یکی از مجهزترین مراکز درمانی ارومیه و آذربایجان غربی در زمینه دستگاه‌های لیزر، پوست، کاشت مو و سایر تکنیک‌های زیبایی است.

میزان رضایت بالای بیماران از خدمات درمانی این مرکز و مراجعه روزافزون تعداد بیشتر بیماران نشان‌دهنده کیفیت برتر خدمات این کلینیک است که علاوه بر ارومیه، همه روزه مراجعان بسیاری از شهرها و استانهای دیگر و کشورهای همجوار را پذیراست.

این کلینیک یکی از زیباترین و بزرگترین کلینیک‌های تخصصی پوست در ارومیه با دسترسی آسان از تمام نقاط شهر است که در مجاورت یک پارکینگ بزرگ در میدان امام حسین قرار گرفته است.

دقت بالای پرسنل در انجام خدمات، استفاده از مواد با کیفیت بالا، رعایت جوانب بهداشتی، و پیگیری مداوم وضعیت بیماران قبل و بعد از درمان، وجوه تمایز دیگر کلینیک دکتر رشیدی است و همواره اولویت اصلی ما در پذیرش و درمان مراجعان بوده است.