کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر دكتر تورج رشیدی

آیا محصولات مراقبت از پوست را باید با ترتیب خاصی استفاده کرد؟

ترتیب استفاده از محصولات مراقبت از پوست، بر نحوه عملکرد این محصولات تأثیرگذار است. متخصصان پوست توصیه می‌کنند این محصولات را به ترتیب زیر استفاده کنید.

مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. شستشوی صورت. از یک پاک‌کننده مناسب استفاده کرده و به آرامی صورت را خشک کنید.
  2. استفاده از داروی تجویزشده. در صورتی که از دارو یا روش درمانی دیگری بر روی پوست خود استفاده می‌کنید، باید این ماده را دقیقاً پس از پاکسازی صورت استفاده کنید. برای استفاده از هر نوع کرم دور چشم، از انگشت حلقه استفاده کنید؛ زیرا ضعیف‌ترین انگشت است و به این قسمت حساس پوست آسیبی نمیرساند.
  3. استفاده از مرطوب‌کننده و یا ضدآفتاب.
  4. در صورت تمایل می‌توانید آرایش کنید.

استفاده بیش از حد از محصولات مراقبتی ممکن است منجر به تحریک پوست شود؛ به ویژه اگر از بیش از یک محصول ضد پیری پوست استفاده می‌کنید. این کار عموماً باعث افزایش علائم پیری می‌شود.

مراجعه به پزشک متخصص

اگر در خصوص نحوه مراقبت از پوست خود سوال دارید، بهتر است به یک پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. در ارومیه کلینیک پوست و موی دکتر رشیدی را پیشنهاد می‌کنیم. کلیه فعالیت‌های این کلینیک زیر نظر یکی از باتجربه‌ترین متخصصان پوست و مو در استان با سوابق علمی متعدد و سابقه پزشکی درخشان در امور درمانی و زیبایی، در یکی از مجهزترین مراکز درمانی ارومیه و استان آذربایجان‌غربی در زمینه دستگاه‌های لیزر، پوست، کاشت مو انجام می‌گیرد. برای رزرو وقت و معاینه می‌توانید با پذیرش کلینیک تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید